Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
Reality na Real.skBezplatná inzercia nehnuteľností. Reality, nehnuteľnosti, byty, domy, pozemky, kancelárie, obchody, sklady   English version
  Hlavná stránka > Na prenájom 2 izbový byt, okr. Bratislava II
Na prenájom 2 izbový byt
Ulica: Hronská ulica
Štvrť / obec: d101-Okres Bratislava II
Okres: Bratislava II
Podlahová plocha: 55 m2
Popis:
Prenajom zrekonštruovaného a zariadeného 2-izb. bytu s výhľadom do parku, Hronská ulica
Zrekonštr. a zariadený byt pre pár (muža a ženu ) sa nachádza na sídlisku Dolné Hony. Všetky miestnosti sú prístupné z predizby, nepriechodné. K dispozícii je kábl. TV, internet zavedený v dome. Nájomca si môže dať obe služby aktivovať podľa svojich požiadaviek a na svoje náklady.
Byt s plochou 52 m2 je situovaný na SV, v úplne zrekonštr. a zateplenom dome na 6.p./7p s výťahom, na tichej ulici používanej len bývajúcimi.
Všetky miestnosti sú slnečné s priamym slnkom dopoludnia.
Byt je zariadený: v spálni je manžel. posteľ, nočné stolíky, vysoké skrine pozdĺž celej steny, písací stôl, v obývačke obýv. stena, váľanda, stolík 2 kresielkami. V kuchyni je rozkladací stôl s 2 stoličkami, kuch. rohová linka s plyn. sporákom a elektr. rúrou, chladnička s mrazničkou, rohová policová zostava. V predizbe je veľká vstavaná skriňa so zrkadlom, skrinkové zostavy, 4 taburetky, botník, nástenný vešiak. V kúpeľni je sprchovací kút, toaletné skrinky, automatická pračka. WC je samostatné.
Vodovodné rozvody sú zrekonštruované, v každej izbe je možná regulácia ÚK, sú tu plastové okná, plávajúce podlahy a dlažby, veľký úložný priestor.
Na všetkých oknách sú vonkajšie žalúzie, vchodové bezpečnostné dvere. K bytu patrí pivničná kója, byt nemá balkón ani lodžiu.
Vo vchode bývajú príjemní a slušní susedia. Na poschodí sú len 3 byty. Vstup zabezpečuje elektr. vrátnik, všade je udržiavaný stály poriadok a čistota.
Vo všetkých priestoroch je bezpečne. Cena : 470.- euro/mes. aj s energiami
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385, 0907 715 766
Cena: 470 €/mesiac


Kontakt:

REALADR s.r.o.
Adresa: Mlynské Nivy
82105 Bratislava 2
Telefón: 0911495385
Fax: www.realadr.sk
Email:

Aktualizované:

19.5.2017
Mapa:

Mapa - kliknite pre otvorenie veľkej mapy v novom okne

Otvoriť veľkú mapu v novom okne

Vytlačiť inzerát

Emailom upozorniť priateľa na inzerát

 - kliknite pre zväčšenie - kliknite pre zväčšenie - kliknite pre zväčšenie - kliknite pre zväčšenie - kliknite pre zväčšenie


Copyright © Real.sk